Telefon  +421 918 094 360

Email  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Egyptská hlinka

Egyptská hlinka je čisté bahno vyťažené z Nílu, z určitej vrstvy zeme, kde sa milióny rokov rozkladajú zložky, ktoré majú blahodarný účinok na pleť. Vďaka tomu má schopnosť hojiť ťažké akné a vyrážky, upokojuje atopický ekzém i psoriázu. Nevyvoláva alergiu. Dôkazom liečivých schopností egyptského zázraku je fakt, že vyťažené bahno sa využíva nielen v kozmetickom priemysle, ale tiež v kúpeľoch na liečbu ťažkých kožných stavov.

Egyptská hlinka je naozaj univerzálnym púdrom pre všetky typy i farby pleti. Túto vlastnosť má vďaka oxidu, ktorý obsahuje, pretože oxid sa spojí s Ph vašej pokožky a naviaže sa naň a tým sa dokonale prispôsobí každému typu a farbe pleti.

Jednou z najväčších výhod, ktorými sa odlišuje od konkurenčných výrobkov, je jeho vodeodolnosť. Ak patríte k rýchlym ženám, ktoré sa celý deň nezastavia, možno si práve vy s hlinkou porozumiete. Nevypotí sa a vydrží celý deň. Môžete ju dokonca použiť aj na celé telo, nielen na tvár a dekolt . Keď sa púdru budete chcieť večer nadobro zbaviť, postačí vám pleťové mlieko.

 

Jedno balenie hlinky vám vydrží 2,5 až 3 roky a nepokazí sa, pretože ide o minerál. S kontrolovaním záruky si teda hlavu lámať nemusíte.

Použitie: Egyptská hlinka sa nanáša buď na nalíčenú tvár alebo na denný krém, či priamo na pokožku.  Púder vždy nanášajte štetcom, najlepšie z prírodného vlasu pre najprirodzenejší vzhľad. Čím viac výrobku nanášame, tým je intenzita zhnednutia tmavšia. 

Zatvoreným púzdrom egyptskej hlinky jemne zatrasieme, čím sa egyptská hlinka sama nanesie na korkovú časť púzdra, následne na to jemným krúžením prírodného štetca po korkovej ploche nanesieme hlinku na vlákna štetca a aplikujeme na pokožku tela a tváre jemnými dlhými krúživými pohybmi.